Fırat Çöloğlu Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fırat Çöloğlu Fan Sitesi

Fırat Çöloğlu Fan Sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FIRATA GÖNDERİLEN MESAJLAR !!ALINTIDIR!!

YazarMesaj
fıratcıkoray
Isınan Üye
Isınan Üye
fıratcıkoray

Dikkat : <marquee>Emeğe Saygı Gösterilseniz Seviniriz..!</marquee>

FIRATA GÖNDERİLEN MESAJLAR !!ALINTIDIR!! Empty
MesajKonu: FIRATA GÖNDERİLEN MESAJLAR !!ALINTIDIR!!   FIRATA GÖNDERİLEN MESAJLAR !!ALINTIDIR!! Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 5:13 pm

ya ben seni çok beğeniyorum.hatta sana aşığıımmm…(ibo) kadar güsel gülüosun yhaa:) çoqqqqqq yakışıklısınn ve karizmasın.ya inşlah bi kısla çıkmassınn.rolde olsa çok kıskanıyorum.şu msn adresini versen çoqq ii olcak offffffffff o gülüşün beni bitirioooo….

19
ibozgee_fanatigi diyor ki:
4 Kasım 2007 23:32
askım ya spr pozlar veriyosun yanına kız alma nolur cok kıskanıyorum seni bitanem spr pozlar vermıssın

18
esraa diyor ki:
4 Kasım 2007 23:21
ya yine ben .ya aşığım sana ben.seni bi kızın yanında görünce içim yanıyo.çok yakışıklısın yhaaaaa****arşıma senin gibisi asla çıkamaz çünkü sen teksin.

17
ceren diyor ki:
4 Kasım 2007 23:21
ya slak **** nie aşkım diosunuzki sanki sizi takıomu tmm bnde onu çok beğeniorumda böle aşkıma falan gerek yok sadece güldüm yhaaaa

16
esraa diyor ki:
4 Kasım 2007 23:16
ya seni çok sewiyoruum! çok yakışıklısın.seni sakız çiğnerken görünce benimde cnm sakız istiyo.artık sakız bağımlısı oldum.ya sen diğerlerinden çook farklısın .nebilim işte bakışların hareketlerin fln .ya sana yazck bişi bulamıyorum . çok yakışıklısın yaaaaa.sana resmen aşığım!!!

15
tuhjee diyor ki:
4 Kasım 2007 21:40
sevgili (ibo) ben tuğçee dizinizi çok beğeniyorum rolünüdee çok güzel oynuyorsun tebrikler ve ayrıca çok güzel sakız çiğiyon benimde çiğneseyim geliyoo:D ve çok güzel bakıyosunnnnn:D sanırım bukadar yetelii hadi kib:d

14
-_-esen-_- diyor ki:
4 Kasım 2007 15:02
İBO abi seni cok sewiyorum hem cok yakışıklısın seni cok beyeniyorum bi ğün karşımda ğörsem ne yaparım herhalde..(BELKİDE BAYILIRIM)

13
sedef diyor ki:
3 Kasım 2007 22:54
aşkım yha ben ölürüm sana o bakışların o tipin yha sen beni öldürmekmi istion yha bu kadar yakışıklı olmasan olmuyomu seni çok seviom ben off

12
fırat_ım diyor ki:
3 Kasım 2007 21:47
ay hepsinde çokk tatlı çıkmışsın ya..seni çok sewiyorumm…

11
serseli diyor ki:
3 Kasım 2007 20:54
merhaba abi resimlerinde senin gibi yakıyor

10
banu diyor ki:
3 Kasım 2007 19:10
TEK KELİMEYLE SÜPERSİN

9
ibohastasi_seyma diyor ki:
3 Kasım 2007 16:21
ayyy bitanm çkk tatlııSmile:)yerim bn onuu:)Smile

8
merve diyor ki:
3 Kasım 2007 15:28
ayrca bncede o kızlara bakmaaaa…..

7
merve diyor ki:
3 Kasım 2007 15:28
Fırat(ibo) çok tatlısınn… inş. okursunn senı cok begenıorumm:d:D:DD:

6
uslanmaz serseriler1988 diyor ki:
3 Kasım 2007 12:40
ama resimlerinde yakıo yaaa yakışıklısın ama bana göre deilll benim var ama fanatiğinin de vardı hemde çoktu ama senin sayende filminizi gördü arkasındakileri yaktı yıktı kimseyi bukdr sevmediydii allah koruysun sonunu ii yapsın kötü olursa biz ii yapmasını bilirk

5
3 Kasım 2007 12:39
gerçisınıfınızda filmdede güzel kız yok vallaa hepsi şebelek bin senin fanatiğinni yollayak o filmi dağıtır yıkar özge ne kalır onun yanında psikopatlık konusunda o hocalarıda döer hem güzellik yanında herkes solda sıfır kalır herkes ona bakar varyaa kşmse filme konsantre olamaz o derece bu hayranlarında çok fazla seler yazmışlar msnlerini buldk allah şükür halledecemişizz fanatiğin dedi cvp yaazzz sen de gayrii dioki fanatiğin çok nazlıymış ama olsn ben onu bölede severim dio

4
3 Kasım 2007 12:36
ha filmde baktıınn kız varyaa bi çirkinki benm arkadaş onu gördüğü yerde azıyla burnunu yerini deiştirecek sen birine bakarsan hayran kaybeden oğlum bakma bi kızaaa baktınn kızda güzel olsa hani o kızın resmi bile yok onaaa bi şeler yazacaktık bidaha uyuyamazdı ama yok adıı çirkin sen ilet bizden onaa 15 kişiyik 15imizde çirkin diok ama ASLI o kızı hiç sevimi bi sadece çirkin diok ama o bulduu yere çökecek üstüne doal olarak bizde:D

3
3 Kasım 2007 12:34
seni çok sevio bizim arkadaşş kız seni izlemekten filmin konusunu anlamıo bişe duymuyomuş valla bi tek sana bakıomuş ne çatlak kız ama psikopat yaa senin filmdeki hali ama gerçke hayata uymaz zaarrr ama çıok güzelll istede sayıyım özlleini ama bizle beraber resimleri atarık inş sen yazsan şu bebelere gayrii herkes yazmış dierlere küfürü bastık bidene sana basmıok ta bastıklarımkızda nieyse yayınlanmıomuş

2
3 Kasım 2007 12:32
abooo benim bidene arkadaşım var sana bayılıo varyaa bi kocamanık ama onun sayesinde her bölümünüzü ezberletti bize aslı boo seni çok sevioo onu seven oğlnlar sana düşman oldu hani senin hayranlarda burda görüldüpğü kdrıyla hep bebe ya ortookul örencileri yada lise bebelerii ama onun farkı var bak o 19 yaşnda hemde doğum günü 13 eylül1988 senle aranızda fark yoktur bencee yakında doğum günlerinizz aranızda 3 yaş varda oda fasrkmı seni bi sevioki hanis sevilmicek oğlan deilsinde bebelerede layık deilsin biden burda büyük hayranın var hemde 199 yaşında resimini atarık saa ama daa sonraa

1
eren diyor ki:
2 Kasım 2007 20:36
ibo abi yakışıklı pozların kareleri dolduruyo.bide şikayetim var biraz cevap yazsan ibo abi.ben basketbol maçı sahnesini çektiğiniz okulun başknıyım.serviste tanışmıştık.kendine iyi bak ibo abi

FIRATA GÖNDERİLEN MESAJLAR !!ALINTIDIR!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» FIRATA GÖNDERİLEN YENİ MESAJLAR !!ALINTIDIR!!
» İbo & Sibel ÇaLışmaları (alıntıdır !!)
» İbo Avatar GaLerisi [alıntıdır !!]
» Fırat avileri ve imzaları[alıntıdır!!]